Zabytki w Międzyzdrojach są piękne.

Międzyzdroje wraz z otaczającym je Wolińskim Parkiem Narodowym są wyjątkowym miejscem bogatym w liczne atrakcje przyrodnicze, historyczne, kulturalne. Można w tych okolicach zwiedzić kościół św. Piotra Apostoła, kaplicę Stella Matutina oraz pomniki – Fryderyka Chopina (w Parku Zdrojowym). Po wyczerpującym dniu zwiedzania, ja zawsze wybieram się na plażę, by zażyć kąpieli w Bałtyku ( nigdy nie zwracałam uwagi czy była to dzień czy noc, nawet wieczorem morze jest ciepłe). Szukając pokoi prywatnych natknęłam się na link ze spaniem Międzyzdroje noclegi ( baza jest przygotowana bardzo skrupulatnie, więc korzystanie z niej jest bardzo łatwe). Międzyzdroje jest i dla miłośników spacerów i dla samych romantyków:-)

 

Komentarzy: 3

  1. Byłam tam w zeszłym roku, i korzystałam z tej bazy noclegowej, można w Międzyzdrojach nie tylko wypocząć:-) ale i zobaczyć kilka ciekawych miejsc:-)

  2. Byłam tam w zeszłym roku, i korzystałam z tej bazy noclegowej, można w Międzyzdrojach nie tylko wypocząć:-) ale i zobaczyć kilka ciekawych miejsc:-)

  3. byłam w Międzyzdrojach wiele lat temu na kolonii wspaniałe miejsce na odpoczynek ;)

Zostaw komentarz

Komentowanie wyłączone.